Kaç Gün İçerisinde İade İşlemi Gerçekleştirebilirim?

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. Steril malzemelerin ambalajında yırtık vb. kusurlar olması halinde geri iade kabul edilmemektedir. Çünkü bu malzemeler sterildir, sterilliği bozulduğundan geri iade kabul edilmemektedir.

Geri İade Şartlarınız Nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün faturası:

7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ancak bazı kategorilerinde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir. Firmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştıktan sonra en geç 7 gün içerisinde işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Nasıl Geri iade edeceğim:

Ürünü size ulaştırıldığı paket ile zarar görmeyecek şekilde kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Kargo ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Firmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı 5 gün içerisinde işleme alınacaktır. Aşağıda, genel iade şartlarına göre farklı özellikler içeren ürün tiplerinin iade koşullarını görebilirsiniz.

Ürünün orjinal kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarlarının eksiksiz ve hasarsız olması şarttır.

Etiketi yırtılmış ve ambalajı açılmış ürünlerin geri iadesi yapılmamaktadır.

Tüm ürünlerimiz garantili ve kendini ispatlamış medikal ürünlerdir. Medikal Ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla.